IBL3000

Zorlu Uygulamaların Güçlü Çözümü

IBL3000, zorlu ve kısıtlı imkanların olduğu bir ortamda kuru buzla temizlik yapabilmek için özel ihtiyaçları olan bir müşteriyle yakın işbirliği içerisinde geliştirilmiştir. Boyut ve sadelik, güç ve dayanıklılık ile birleştiğinde mükemmeliyet ortaya çıktı.

Sadece 400 mm’lik toplam genişliğe sahip olan makine, dar alanlarda ve özellikle üretimdeki makineler arasında kolayca hareket ettirilebilir. Bu, operatörün temizleme noktasına yaklaşmasını ve böylece daha kısa püskürtme hortumlarıyla çalışabilmesini sağlar, böylece daha iyi bir temizleme sonucu elde edilir.

INTEL BLAST FARKIYLA

SADELİK VE SAĞLAMLIK

Ekipmanın dar alanlarda çalıştırılması ve taşınması, temizlik esnasında makineye zarar verme riskini artırır.

Bu nedenle, makinanın kusursuz çalışması için son derece kompak bir yapı içerisine yerleştirilen bileşenlerle tasarladık ve aynı zamanda kontrol paneli makinenin arkasındaki tutamakların arkasına korumalı olarak yerleştirildi.

Kuru Buz Hazne Kapasitesi

Rakiplerinden daha dar olması, küçük bir kuru buz haznesi olduğu anlamına gelmez. IBL3000, 25kg’lık haznesi ile bir çok uygulama için yeniden dolum gerektirmeden min. 30 dakika çalışma imkanı sunar.

Temizlik esnasında sık sık kuru buz doldurmakla zaman harcanmadığı gibi süreklilik arz eden temizlikler için büyük avantaj elde edilmiş olur.

Kullanıcı Dostu

86 kg ağırlığında ve 1110 x 400 x 780 mm boyutlarında, dar alanlarda kolay kullanım imkanı sağlayan yapısı ve kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde kolay kullanım.

Kolay Kontrol

Kuru buz tüketimi 25 ila 90 kg/saat arasında ve patlama basıncı 2 ila 16 bar arasında kolayca ayarlanabilen çok amaçlı güçlü makine.

IBL3000 Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Yükseklik: 110mm

Genişlik: 400 mm

Derinlik: 780 mm

Ağırlık: 86 kg

Hazne Kapasitesi: 25 kg

Kuru Buz tüketimi: 25-90 kg/sa

Basınç: 2 – 16 bar.

Fiyat Talep Formu