Lazer Makineleri

LAZER MAKİNELERİ

SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer ile Anadolu Kuru Buz olarak vardığımız anlaşma sonucu Türkiye tek yetkili satıcısı olarak, ürün gamlarında bulunan Lazerli Temizlik, Sezer Kaynak, Lazer Kesici ve Hepsi Bir Arada ürünleri olan Kaynak, Temizlik ve Kesici lazer makinelerini ürün yelpazemize eklemiş bulunuyoruz.

SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer, Çin’de bulunan diğer üretici firmalar arasında en kapsamlı ARGE ve Üretim hattına sahip üretici olarak, Lazer Temizleme Makineleri, Lazerli Kaynak Makineleri, Lazerli Kesim Makineleri ve ALL In One (Hepsi Bir Arada) Temizlik, Kaynak ve Kesim makineleri üreticisidir.

SDQY Laser, 2021 yılında SDAS ve SDIIT tarafından kuruldu. SDAS, Shandong Bilimler Akademisi, Çin ve SDIIT’teki en iyi akademilerden biridir, Shandong Endüstriyel Teknoloji Enstitüsü, dönüştürücü endüstriyel teknoloji inovasyonu yürütür ve yeni iş modellerini geliştirir.

Çalışma ortamınıza ve özel gereksinimlerinize göre, SDQY Lazer, mobil lazer temizleme / kaynak platformunun veya otomatik lazer temizleme / kaynak hattının tasarımı ve üretimi de dahil olmak üzere çözüm sağlamaktadır.

Bilimsel Araştırma Geçmişi

SDAS ve SDIIT tarafından çoklu bilimsel araştırma desteği ile profesyonel Ar-Ge ekibi. Sadece bir fabrika değil, aynı zamanda bir ENSTİTÜ.

Montaj Hattı Değil – Üretim Hattı

 Bazı modellerimiz için özel olarak SDQY tarafından tasarlanmış Kontrol Sistemi, Kafa ve Lazer Kaynağı kullanılır.

Profesyonel ve Güvenilir

Çin’in en kapsamlı Lazer Temizleme, Kaynak ve Kesme Makineleri üreticisi, rakipleri arasında önce çıkan model seçenekleri ve fiyat  fiyat performans avantajı.

Profesyonel ve Güvenilir

Lazer Temizleme – Kaynak ve Kesme makineleri yanında ihtiyaçlarınız doğrultusunda otomasyon çözümleri de sunuyoruz.

Fiyat Talep Formu

Pulse Lazer Temizlik Makinası
Pulse Lazer Temizlik Makinası
Pulse Lazer Temizlik Makinası
Lazerli Kaynak - Temizlik - Kesme