IBL MINI

DÜŞÜK HAVA AKIŞLI KOMPRESÖRLER IÇIN KOMPAKT VE UYGUN FIYATLI MAKINE

IBL Mini, yüksek hava akışlı bir kompresöre ihtiyaç duymadan küçük parçaları ve yüzeyleri temizlemek isteyen firmalar için ideal çözümdür.

IBL Mini ile makinelerinizin ve elektrik aksamlarım günlük temizliklerini ve periyodik makine temizliğinizi kolayca yapabilirsiniz.

INTEL BLAST FARKIYLA

Hava Gereksinimi

IBL Mini‘nin en önemli avantajlarından biri (fiyatının yanı sıra), tesis hava beslemesi kullanılarak çalışacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Çoğu fabrikada sadece 7 bar ve 500 ila 3000 litre/dak hava hacmi üreten kompresörler bulunur ve IBL Mini ile yapılan çoğu temizlik işi için istenen sonucu elde etmek için yeterlidir.

Yüksek kapasiteli, kompresör ihtiyacınızı ortadan kaldıran teknoloji.

Nozullar ve Püskürtme Hortumu

Düşük hava akışı için üretilmiştir 4 ve 5 mm yassı alüminyum nozullar, hafif tasarım 5 metre 1/2 inç patlatma hortumu ile birlikte operatör için kolay ve rahat kullanım imkanı sağlar.

3 mm endüstri standardı kuru buz peletleri kullanılıyorsa parçalayıcı veya 3 mm düz nozul kullanılmalıdır.

Kullanıcı Dostu

Sadece 32 kg ağırlığında ve 550 x 480 x 895 mm boyutlarında, kolay taşıma ve muhafaza edilebilirlik. Kullanıcı dostu yapısı ve kontrol paneli sayesinde kolay kullanım.

Kolay Kontrol

Kuru buz tüketimi 10 ila 30 kg/saat arasında ve patlama basıncı 2 ila 12 bar arasında kolayca ayarlanabilir.

Düşük Gürültü Seviyesi

IBL Mini ile, çalışma ortamında personele rahatsızlık vermeden rahatlıkla Kuru Buzla temizlik yapabilirsiniz. 75 DB’lik düşük ses seviyesiyle kulaklık koruması olamdan bile çalışabilirsiniz.

IBL Mini Teknik Özellikler

Yükseklik: Kolsuz 610 – Kollu 895 mm

Genişlik: 480 mm

Derinlik: 550 mm

Ağırlık: 32 kg

Hazne Kapasitesi: 8 kg

Kuru Buz tüketimi: 10 a 30 kg/sa

Basınç: 2 – 12 bar.

Fiyat Talep Formu