Geri Dönüşümle Daha Çok Kazanın

RE-CO2 GERİ KAZANIM SİSTEMLERİ

DÖNÜŞÜMÜ BÜYÜK ÖLÇÜDE İYİLEŞTİRİN

Kuru buz üretmek için kullanılan CO2 gazının üretim esnasında atılan kısmını kuru buz üretim makinenize geri göndererek kuru buz üretim maliyetlerinizi % 50’ye kadar azaltın.

Kuru buz üretimi, peletleyici odasında normal atmosferik basınca getirildiğinde, bu sıvının yarısı CO2 karına dönüşür ve diğer yarısı geri dönüş gazı adı verilen atık gaza dönüşür. CO2 karı daha sonra kuru buz topaklarına sıkıştırılırken, geri dönüş gazı tipik olarak atmosfere bırakılır.

RE-CO2 Geri Kazanım Sistemlerimi, geri dönüş gazı toplanır ve daha fazla kuru buz topakları yapmak için geri dönüştürülür. Modüler tasarımı ve çoklu sıvılaştırma kapasiteleri ile LCO2’den kuru buz dönüşüm oranını önemli ölçüde iyileştirmenizi sağlıyoruz.

RE-CO2 Geri Kazanım Sistemlerimiz, Entegre Patlatma Sistemlerimiz de dahil olmak üzere tüm Cold Jet (ve birçok rakip) kuru buz üretim sistemleriyle kolayca entegre olur!

Nasıl Çalışır?

CO2 Geri Kazanım Sistemleri, CO2’yi kuru buz peletleyicisinin havalandırma deliğinden geri döndürür ve kendi içine alır. Geri kazanım ünitesi içinde, gaz halindeki CO2, sıvı CO2 oluşturmak için soğutulur, sıkıştırılır ve daha sonra kuru buz peletizörüne geri gönderilir.

Bu işlem, çoğu kurulumda LCO2 tüketimini neredeyse yarı yarıya azaltır!

RE-CO2 Geri Kazanım Sistemlerimizi kullanan müşterilerimiz, aynı miktarda LCO2 kullanırken ortalama %70 daha fazla kuru buz üretim artışı yaşadılar.

Bu işlem, zaten geri dönüştürülmüş bir ürünü geri dönüştürür ve tipik kuru buz üretiminden atmosfere bırakılan geri dönüş CO2 miktarını büyük ölçüde azaltır.

Fiyat Talep Formu