Kısaca Biz

2015’den bugüne

2015 yılında Kuru Buz sektörüne adım attıktan hemen sonra Danimarka merkezli Aquila-Triventek firması ile Distribütörlük anlaşması imzalayarak, firmanın kendi tesislerinde geliştirmiş olduğu Kuru Buz Üretim, Kuru Buz Patlatmave Kuru Buz sektöründe amiral gemi olarak adlandırdıkları Geri Dönüşüm Üniteleri ile gene firmanın, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda özel olarak projelendirip ürettiği Yüksek Basınçlı Su Jetleri ile Yüksek Basınçlı Temizlik sektörünün amiral gemisi olarak kabul ettikleri RAY TEMİZLEME makinelerinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetler de bu ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermeye başladık.

2023 Şubat ayında Danimarka merkezli Intel Blast firması ile yaptığımız görüşmeler sonucunda vardığımız anlaşma neticesinde Türkiye tek yetkili Distribütörü olarak, firmanın İspanya’daki fabrikasında ürettiği Kuru Buz patlatma ve Kuru Buz üretim makinelerinin satış ve satış sonrası servis hizmetleri için Ankara, Kahramankazan ilçesi, Saray mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi içerisinde kurduğumuz 350m2 kapalı alanı ve 120m2 açık alanı olan tesisimizde Kuru Buz Üretim ve Bakım Servisimizle satışını gerçekleştirdiğimiz Makineler için servis ve satış sonrası bakım hizmeti vermeye başladık.

2023 Mayıs ayında Çin merkezli SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer ile Anadolu Kuru Buz olarak vardığımız anlaşma sonucu Türkiye tek yetkili satıcısı olarak, ürün gamlarında bulunan Lazerli Temizlik, Sezer Kaynak, Lazer Kesici ve Hepsi Bir Arada ürünleri olan Kaynak, Temizlik ve Kesici lazer makinelerini ürün yelpazemize eklemiş bulunuyoruz. Genç bir firma olmasına rağmen kurucuları arasında yer alan Shandong Bilimler Akademisi, Çin ve SDIIT’teki en iyi akademilerden biridir, Shandong Endüstriyel Teknoloji Enstitüsü, dönüştürücü endüstriyel teknoloji inovasyonunu yürütür ve yeni iş modellerini geliştirerek SDIIT Ltd Shandong Qiangyuan Lazer’in rakiplerinden bir adım önde olmasına katkıda bulunur.

2023 Nisan ayında daha rekabetçi ve fiyat performan ürünü arayışımıza kendi alanında Çin’in en büyüğü ile yaptığımız anlaşma ile son verdik ve değişik üretim kapasitelerine sahip Pelet ve Kalıp üretim makinelerini ürün yelpazemize kattık.

Distribütörlük Avantajı

Rakip firmaların uygulamış olduğu farklı satış programlarının aksine, tek yetkili distribütör olmamızın avantajlarını, satış aşamasından başlayarak, eğitim dahil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her aşamada hissedeceksiniz.

Üretici & Distribütör Garantisi

Üretici firma tarafından sağlanan bir yıllık garanti ye ek olarak yıllık bakım sözleşmesi yapılması durumunda ek bir yıl da distribütör firma olarak biz veriyoruz.

Rekabetçi Fiyat

Amerika ve Avrupa menşeili kuru buz üretim ve temizlik makineleri içerisinde en rekabetçi fiyat politikası, satış sonrası eğitim, teknik ve servis desteği ile işinizin her aşamasında güven veren teknoloji.

Sektörel Tecrübe

2015’den beri farklı firmaların satış temsilciliği ve distribütörlüğü yaparak edindiğimiz sektörel tecrübe sayesinde işinizin her aşamasında yanınızdayız.

Sertifikalı Teknik Servis

Intel Blast’ın İspanyada bulunan üretim tesislerinde teknik kadromuz bir hafta süreyle üretim ve temizlik makinelerinin bakım onarım konusunda eğitimden geçirilerek sertifikalandırıldılar.

Kuru Buz Üretim Tesisi

Değişen ekonomik şartlara uyum sağlayabilmek için distribütörlüğünü yaptığımız ürünler ile kurduğumuz Kuru Buz Üretim tesisinde hem Üretim hem de Temizlik Makinelerini yerinde göreme imkanı sağlıyporuz.