DIP120 Pelletiser

Intel Blast Kuru Buz Üretim Makineleri

Akılcıl Mühendislik

DIP120, Saatte 120 kg üretim kapasitesiyle, kendi temizliği yapmak isteyen fabrikalar veya soğuk zinciri koruma amacıyla kendi üretimi yapmak isteyen gıda üretim tesisleri, laboratuvarlar ve ilaç firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Akılcı mühendislik kullanılarak, LCO2 akışı için geliştirilen sistem, üretim maliyetinizi düşürdüğü gibi, verimliliği artırarak kuru buz pelet üretiminin 1 dakikadan daha kısa sürede başlatılmasını mümkün kılar.

DIP120 üretim kapasitesini dilediğiniz gibi ayarlamalara da izin veren dokunmatik panel tarafından kumada edilir. Gelişmiş menü sayesinde maksimum işlevselliğe sahip eksiksiz sistem kontrolü sağlayarak, makinedeki her valf ve bileşenlerin kontrolü rahatlıkla kontrol panelinden yapabilirsiniz.

Paslanmaz çelik kabin, üretim makinesinin folk-lift ile kaldırılarak rahatlıkta etrafının temizliğini yapabilceğiniz şekilde tararlanmıştır.

Çıkarılabilir paneller, üretim makinesinin içindeki tüm bileşenlere net ve kolay erişim sağlayarak bakım süresini kısaltır.

Kompakt boyutlarıyla (110×70 cm) çok az alanı kaplar ve ünitenin önünde uzatılan dağıtım borularıyla konteyner veya strafor kutularınıza rahat dolum imkanı sağlar.

Yerinde kuru buz üretimi yaptırmak kimler için avantajlıdır?

  • Uzun nakliye süreleri ve tedarikçiye çok uzak olan kuru buz müşterileri ve tüketicileri.
  • Siparişten kullanıma mümkün olan en kısa sürede ihtiyaç duyan müşteriler.
  • Geri ödeme hesaplamasının önemli tasarruflar gösterdiği müşteriler.
DIP120 Pelletizer, 13 ila 25 bar aralığındaki LCO2 tank basınçlarında çalışabilir. Tanktan üretim makinesine çekilen borular kriyojenik yalıtımlı boru olmalıdır. Kriyojenik tank ile üretim makinesi arasındaki uzaklık minimum mesafe olarak ayarlanmalıdır.

Fiyat Talep Formu